Поздравления
 Каталог статей
Главная » Статьи » Интересные статьи

Як готувати солодкі страви

Як готувати солодкі страви

Солодкі страви можна приготувати з таких концентратів: киселі, муси, пудинги, креми, сухі напої. Концентрати виробляють у вигляді брикетів від 33 до 250 г, які зберігають у сухому приміщенні 4—6 міс.

Кисіль з концентрату на плодових або ягідних екстрактах

Кисіль з концентрату—120, цукор — 75, кислота лимонна — 1, вода — 930. Вихід — 1000.

До складу концентрату входять плодово-ягідні екстракти, цукор, картопляний крохмаль.

Порошок сухого киселю або попередньо розтертого брикету ретельно перемішати з однаковою кількістю холодної води і, помішуючи, влити суміш у киплячу воду, додати цукор, лимонну кислоту і довести до кипіння. Подавати в склянках.

Приготування желе.

У застиглому вигляді желе — це прозора драглеподібна маса (молочно-біла). Його густина залежить від температури і кількості речовини, здатної утворювати желе, желатину, агароїду, фурцелерану. Желе готують з фруктово-ягідних відварів, соків, сиропу, екстрактів, есенції, молока, варення і речовини, здатної утворювати желе.

Харчовий желатин — продукт, добутий виварюванням тваринної сполучної тканини, кісток, шкіри, який прояснюють, висушують і подрібнюють. У сухому вигляді желатин являє собою крупку або пластини вологістю до 16 %. Фурцелеран і агароїд дістають виварюванням з червоних морських водоростей. Його випускають у вигляді порошку, крупки, пластівців, плівок або пластин.

Для приготування желе желатин (агароїд або фурцелеран) на 1 —1,5 год замочують у восьмикратній кількості холодної кип'яченої води. Перед використанням залишок води зливають, желатин злегка віджимають.

Технологічний процес приготування желе складається з підготовки продукту, здатного утворювати желе, приготування сиропу, розчинення цього продукту у сиропі, охолодження желе до 20 °С і розливання у форми, застигання при температурі 2—8 °С, підготовки до подавання.

Сиропи для фруктово-ягідних желе готують так само, як і для киселів. Соки вводять у желе після розчинення желатину.

Готове желе розливають в охолоджені порціонні формочки, великі форми або лотки і охолоджують у холодильній шафі при температурі 2—8 °С протягом 1 —1,5 год. Перед подаванням желе виймають з форми, опустивши її на 2—3 с у гарячу воду, витирають стінки і дно формочок, струшують і, перевертаючи їх, обережно перекладають у підготовлену креманку або на десертну тарілку. Зберігають готове желе на холоді не більш як 12 год, оскільки в разі тривалого зберігання воно ущільнюється, після чого розм'якшується і з нього виділяється рідина.
Категория: Интересные статьи | Добавил: Ozzy (23.09.2013)
Просмотров: 534 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Суббота, 22.07.2017, 02:54
Приветствую Вас Гость
Главная | Регистрация | Вход

карта сайта
POZDRAVLENIJA.AT.UA © 2017